Zahraniční pivovary I.

Anglie

Shepherd Neame – www.shepherd-neame.co.uk /1698, Bishops Finger//

Adnams – www.adnams.co.uk /Adnams Broadside, Adnams The Bitter/

Acorn Brewery – www.acorn-brewery.co.uk /Barnsley Bitter/

Batemans Brewery – www.bateman.co.uk /Batemans Triple XB, Batemans Victory Ale, Combined Harvest//

Black Sheep Brewery – www.blacksheepbrewery.com /Black Sheep Best Bitter, Riggwelter/

Braksperar Brewing Company – www.brakspear-beers.co.uk /Brakspear Bitter, Brakspear Triple/

Westerham Brewery Co. – www.westerhambrewery.co.uk /British Bulldog, Little Scotney Pale Ale/

Skinner´s  Brewery – www.skinnersbrewery.com /Cornish Knocker/

Double Maxim beer Company – www.dmbc.org.uk /Double Maxim/

RCH Brewery – www.rchbrewery.co.uk /East Street Cream/

Fuller, Smith & Turner – www.fullers.co.uk /Fuller´s  ESB, Fuller´s  Golden Pride, Fuller´s  London Pride, Fuller´s  Vintage Ale/

Greene King – www.greeneking.co.uk /Greene King Abbot Ale/

Harveys Brewery – www.harveys.org.uk /Harveys Christmas Ale/

Wychwood Brewery – www.wychwood.co.uk /Hobgoblin/

Hobsons Brewery – www.hobsons-brewery.co.uk /Hobsons Postman´s  Knock/

J.W.Lees – www.jwlees.co.uk /J.W.Lees Bitter/

Meantime Brewing – www.meantimebrewing.com /Meantime IPA, Meantime London Pale Ale/

Newcastle Federation – www.scottish-newcastle.com /Newcastle Brown Ale/

Hook Norton Brewery – www.hooky.co.uk /Old Hooky/

Otter Brewery – www.otterbrewery.com /Otter Head/

Marston´s – www.marstonsbeercompany.co.uk /Pedigree/

Moorhouse´s  Brewery – www.moorhouses.com.uk /Pendle Witches Brew/

Samuel Smith – www.tadcasteruk.com/breweriesSamuelSmith.htm /Samuel Smith´s  Nut Brown Ale, Samuel Smith´s Old Brewery Pale Ale/

Sharp´s Brewery – www.sharpsbrewery.co.uk /Sharp´s  Doom Bar/

Austrálie

Barons Brewing Company – www.baronsbrewing.com /Black Wattle Original Ale/

Red Hill Brewery – www.redhillbrewery.com.au /Chritmas Ale, Scotch Ale/

Coopers Brewery – www.coopers.com.au /Coopers Extra Strong Vintage Ale/

Cascade Brewery – www.cascadebrewery.com.au /First Harvest Ale/

Two Metre Tall Company – www.2mt.com.au /Forester Pale Ale/

Mountain Goat brewery – www.goatbeer.com.au /Hightail Ale/

James Shovel Brewery – www.malt-shovel.com.au /James Squire Golden Ale, James Squire Original Amber Ale/

Little Creatures Brewery – www.littlecreatures .com.au /Little Creatures Pale Ale, Rogers´Beer/

Belgie

Brasserie de Jadrain-Jandrenouille – www.brasseriedejandrainjandrenouille.be  /V Cense/

De Struise Brouwes – www.struisebrouwers.be /Aardmonnik/

Brasserie de l´Abbaye de Rocs – www.abbaye-des-rocs.com /Abbaye des Rocks/

Briouwerij der Trappistenabdij de Achelse Kluis – www.achelsekluis.org / Achel Bruin Bier Extra/

Brasserie Dubuisson – www.br-dubuisson.com /Bush Anbrée Triple/

Brasserie d´ Achouffe – www.achouffe.be /Chouffe N´ice/

Brouwerij De Koninck – www. dekoninck.be /De koninck Amber/

Brouwerij St.Bernardus – www.sintvernardus.be /Grottenbier/

Brouwerij´t  Hofbrouwerijke – www.thofbrouwerijke.be /Hoftrol/

Brasserie La Binchoise – www.brasserielabinchoise.be /La Binchoise Spéciale Noël/

Brasserie de Blaugies – www.brassieriedeblaugies.com /La Moneuse/

Liefmans Brouwerij – www.liefmans.be /Liefmans Goudenband/

Duvel Moortgat – www.duvel.be /Maredsous 10/

Brasserie Caracole – www.brasserie-caracole.be /Nostradamus/

De Dolle Brouwers – www.dedollebrouvers.be /Oerbier, Oerbier Special Reserva/

Brasserie de l´Abbaye Notre-Dame d´Orval – www.orval.be /Orval/

Brouwerij Palm – www.palmbreweries.com /Palm/

Brouwerij Bosteels – www.bestbelgianspecialbeers.be /Pauwel Kwak/

Brouwerij Van Steenberge – www.vansteenberge.com /Piraat/

Brasserie des Géants /Légendes/ – www.brasseriedesgeants.com /Saison Voisin/

Brasserie Silly – www.silly-beer.com /Scotch Silly/

Bělorusko

Krinitsa – www.krinitsa.by /Krinitsa Porter/

Brazilie

Cervejaria Baden Baden – www.cervejariebadenbaden.br /1999/

Sudbrack Brewery – www.eisenbahn.com.br /Eisenbahn Pale Ale/

Dánsko

Amager Bryghus – www.amagerbryghus.dk /Ameger IPA/

Nørrebro Bryghus – www.noerrebrobryghus.dk /Bombay Pale Ale, Little Korkny Ale/

Carlsberg – www.carlsberg.com /Elephant Beer/

Søgaards Bryghus – www.soegaardsbryghus.dk /Julebuk/

Finsko

Finlandia Sahti Ky – www.finladiasahti.fi /Finlandia Sahti Strong/

Francie

Brasseries Fischer & Adelshoffen – www.heineken-enterprise.fr /Adelscott/

Ferme – Brasserie de Gaillon – www.biere-de-brie.com /Biere de Brie Ambrée/

Brasserie Castelain – www.chti.com /Ch´ti  Ambrée/

Brasserie des Deux Riviérs – www.coreff.com /Coreff Ambrée/

La Brasserie de St.-Sylvestre – www.brasserie-st-sylvestre.com /Gavroche/

Brasserie Duyck – www.duyck.com /Jenlain Ambrée, Jenlain Noël/

Brasserie Theillier – www.bottledbeer.co.uk /La Bavaisienne/

Brasserie Pietra – www.brasseriepietra.com /Pietra/

Brasserie Kronenbourg – www.k1664.co.uk /Premier Cru/

Holandsko

St.Christoffel – www.christoffelbeer.com /Christoffel Bok/

Gulpener Bierbrouwerij – www.gulpener.nl /Gulpener Dort/

Bierbrouwerij de Koningshoeven – www.latrappe.nl /La Trappe Dubbel/

Irsko

Hooker Brewery – www.galwayhooker.ei /Galway hooker Irish Pale Ale/

Carlow Brewing Company – www.carlowbrewing.com /O´Hara´s  Irish Red/

Itálie

Birrificio Italiano – www.birrificio.it /Amber Shock, Bibock//

Birrificio Bi-Du – www.bi-du.it /Artigian Ale, Ley Line/

Birrificio L´Orso Verde – www.birraoverde.com /Back Door Bitter/

Birrificio Troll – www.birratroll.it /Daü/

Birrificio Montegioco – www.birrificiomontegioco.com /Demon Hunter/

Birrificio Cittavecchia – www.cittavecchia.com /Formidable/

Birrificio Lambrate – www.birrificiolambrate.com /Ligera/

Birrificio Scarampola – www.birrificioscarampola.it /Nivura/

Stazione Birra – www.stazionebirra.biz /Rajah/

Birra del Borgo – www.birradelborgo.it /Re Ale/

Birrificio Barley – www.barley.it /Sella del Diavolo/

Japonsko

Baird Brewing – www.bairdbeer.com /Angry Boy Brown Ale, Rising Sun Pale Ale/

Fujizakura Heights Beer – www.fuji-net.co.jp/beer /Fujizakura Heights Rauch/

Kiuchi Brewery – www.kodawari.cc /Hitachino Nest Beer XH/

Minoh Beer – www.minoh-beer.jp /Minoh Double IPA/

Jižní Afrika

Mitchell´s  Knysna Brewery – www.mitchellsknysnabrewery.com /Mitchell´s 90/

Kanada

Black Oak Brewing company – www.blackoakbeer.com /Black Oak Nut Brown Ale/

Garrison Brewing Company – www.garrisonbrewing.com /Garrison Imperial Pale Ale/

Granite Brewery – www.granitebrewery.ca /Granite Best Bitter Special/

Half Pints Brewing Company – www.halfpintsbrerwing.com /Humulus Ludicrous/

Wellington County Brewery – www.wellingtonbrewery.ca  /Iron Duke/

Unibroue – www.unibroue.com /Maudite/

Big Rock Brewery – www.bigrockbeer.com /McNally´s  Extra Ale/

Spinnakers Brewpub – www.spinnakers.com /Mitchell´s  ESB/

Alley Kat Brewing – www.alleykatbeer.com /Plde Deuteronomy Barley Wine/

Propeller Brewing Company – www.drinkpropeller.ca /Propeller Extra Special Bitter, Propeller IPA/

Malta

Simonds Farsons Cisk – www.farsons.com /Hopleaf Extra/

Mexiko

Cerveceria de Baja California – www.cucapa.com /Cucapá Barley Wine Ale, Cucapá Chupacabras/

Cuauhtemoc Moctezuma Brewery – www.femsa.com/en  /Dos Equis XX Amber/

Grupo Modelo – www.gmodelo.com.mx /Negra Modelo/

Nový Zéland

Harrington´s  Breweries – www.harringtonsbreweries.co.nz /Big John Special reserve/

The Emerson Brewing company – www.emersons.co.nz /Emerson´s  Old 95/

Epic Brewing – www.epicbeer.com /Epic Mayhem/

Founders Organic Brewery – www.biobrew.co.nz /Fair Maiden Ale/

Pink Elephant – /Mammoth/

The Dux Brewing Co. – www.thedux.co.nz /Nor´wester/

Německo

Pyraser Landbrauerei – www.pyraser.dev  /6-Korn Beer/

Hofbrauhaus Traunstein – www.hb-ts.de /1612 er Zwicklbier/

Brauerei Schlenkerla – www.schlenkerla.de /Aecht Schlenkerla Rauchbier/

Brauerei Schönram – www.brauerei-schoenram.de /Altbayrisch Dunkel/

Brauerei Schleswing – www.asgaard.de /Asgaard Das Göttliche/

Privatbrauerei Ernst Barre – www.barre.de /Barre Alt/

Brauerei Bischofshof – www.bischofshof.de /Bischofshof Zoigl/

Privatbrauerei Bolten – www.bolten-brauerei.de /Boltens Ur-Alt/

Brauerei Clemes Härle – www.haerle.de /Clemens Ohne Filter/

Brauerei Drummer – www.europeanbeerguide.net/bambbrew.htm / Dunkles Vollbier/

Einbecker Brauhaus – www.einbecker-brauhaus.de /Einbecker Mai-Ur-Bock/

Kulmbacher Brauerei – www.kulmbacher.de /EKU 28/

Brauerei Füchschen – www.fuechschen.de /Füchschen Alt/

Privat Brauerei Hoepfner – www.hoepfner.de /Hoepfner Maibock/

Staatliches Hofbräuhaus in München – www.hofbraeu-muenchen.de /Hofbräu Maibock/

Hövels Hausbrauerei – www.hovels-hausbrauerei.de /Hövels Original/

Staffelberg Bräu – www.staffelberg-braeu.de /Märzen/

Badische Staatsbrauerei Rothaus – www.rothaus.de /Märzen Export Eiszäpfle/

Ostfriesen Bräu – www.ostfriesenbraeu.de /Ostfriesen Bräu Landbier Dunkel/

Paulaner Brauerei – www.paulaner.de /Paulaner Salvator/

Brauerei Drei Kronen – www.kronabier.de /Schäazer Kronabier/

Brauerei Schumacher – www.schumacher-alt.de /Schumacher Alt/

Polsko

Browar Okocim – www.okocim.pl /Okocim Mocne/

Portugalsko

Sagres – www.sagresbeer.com /Sagres Bohemia/

Rakousko

Braucommune Freistadt – www.freistaedter-bier.at /Freistädter Rotschopf/

Weitra Bräu Bierwerkstatt – www.bierwerkstatt.at /Hadmar/

Castle Brewery Eggenberg – www.schloss-eggenberg.at /Samichlaus Bier/

Stftsbrauerei Schlägl – www.stift-schlaegl.at /Schlägl Doppel Bock/

Rusko

Baltika Brewery – www.baltika.ru /Baltika 4/

Řecko

Mythos Brewery – www.mythosbrewery.gr /Mythos Red/

Skotsko

Broughton Brewery – www.broughtonales.co.uk /Broughton Old Jock Ale/

Caledonian Brewing Company – www.caledonian-brewery.co.uk /Caledonian 80/

Orkney Brewery – www.orkneybrewery.co.uk /Red MacGregor/

Spojené státy americké

Odell Brewing Company – www.odellbrewing.com /5 Barrel Pale Ale, 90 Shilling/

Alaskan Brewing – www.alskanbeer.com /Alaskan Amber, Alaskan ESB/

AleSmith Brewing – www.alesmith.com /AleSmith IPA/

Laughing Dog Brewing – www.laughingdogbrewing.com /Alpha Dog/

Three Floyds – www.3floyds.com /Alpha King/

Anchor Brewing Company – www.anchorbrewing.com /Anchor Steam Beer,Old Foghorn/

Stone Brewing – www.arrogantbastard.com /Arrogant Bastard Ale/

Capital Brewery – www.capital-brewery.com /Autumnal Fire/

Bell´s  Brewery, Inc. – www.bellbeer.com /Bell´s  Amber Ale/

Terrapin Beer Company – www.terrapinbeer.com /Big Hoppy Monster/

Grand Teton Brewing Company – www.grandtetonbrewing.com /Bitch Creek ESB/

Shmaltz Brewing – www.shmaltz.com /Bittersweet Lenny´s  RIPA/

Anderson Valley Brewing Company – www.avbc.com /Boont Amber Ale/

BridgePort Brewing Company – www.bridgeportbrew.com /BridgePort IPA, BridgePort Old Knucklehead/

Brooklyn Brewery – www.brooklynbrewery.com /Brooklyn Lager/

Caldera Brewing – www.calderabrewing.com /Caldera IPA/

Two Brothers Brewing Company – www.twobrosbrew.com /Cane and Ebel, Domaine DuPage/

Ihaca Beer Company – www.ithacabeer.com /CascaZilla/

Sierra Nevada Brewing Company – www.sierranevada.com / Celebration Ale/

Avery Brewing Company – www.averybrewing.com /Collaboration Not Litigation, Ellie´s  Brown Ale, Hog Heaven, The Maharaja Imperial IPA/

Oskar Blues Brewery – www.oskarblues.com /Dale´s  Pale Ale/

Rogue Ales – www.rogue.com /Dead Guy Ale, Old Crustacean/

Firestone Walker Brewing – www.firestonewalker.com /Double Barrel Ale/

Weyerbacher Brewing – www.weyerbacher.com /Double Simcoe IPA/

Lost Coast Brewery – www.lostcoast.com /Downtown Brown/

Drake´s  Brewing Company – www.drinkdrakes.com /Drake´s  IPA/

Widmer Brothers Brewing – www.widmer.com /Drop Top Amber Ale/

New Belgium Brewing – www.newbelgium.com /Fat Tire Amber Ale/

Fish Brewing Company – www.fishbrewing.com /Fish Tale Leviathan/

Flying Fish Brewing Company – www.flyinfish.com /Flying Fish Belgian Style Dubbel/

Hair of the Dog Brewing – www.hairofthedog.com /Fred/

Furthermore Beer – www.furthermorebeer.com /Furthermore Knot Stock/

D.L. Geary Brewing – www.gearybrewing.com /Hampshire Special Ale/

Great Divide Brewing – www.greatdivide.com /Hercules Double IPA, Hibernation Ale/

Bear republic Brewing – www.bearrepublic.com /Hop Rod Rye/

Pelican Pub & Brewery – www.pelicanbrewery.com /India Pelican Ale/

Mad River Brewing Company – www.madriverbrewing.com /John Barleycorn Barleywine Ale/

Southern Tier Brewing – www.southerntierbrewing.com /Krampus Imperial Helles Lager/

Lagunitas Brewing Company – www.lagunitas.com /Lagunitas Brown Shugga, Lagunitas Maximus/

North Coast Brewing – www.northcoastbrewing.com /Le Merle, Old Stock Ale/

Beer Valley Brewing – www.beervalleybrewing.com /Leafer Madness/

Left Hand Brewing – www.lefthandbrewing.com /Left Hand Sawtooth Ale/

Tröegs Brewing – www.troegs.com /Mad Elf Ale/

New Holland Brewing Company – www.newhollandbrew.com /Mad Hatter/

Rock Art brewery – www.rockartbrewery.com /Magnumus Ete Tomahawkus ESB/

Big Sky Brewing Company – www. bigskybrew.com /Moose Drool Brown Ale/

Midnight Sun Brewing Co. – www.midnightsunbrewing.com /Obliteration V/

Full Sail Brewing – www.fullsailbrewing.com /Old Boardhead Barleywine Ale/

Shipyard Brewing – www.shipyard.com /Old Thumper Extra Special Ale/

Olde Mecklenburg Brewery – www.oldemeckbrew.com /OMB Copper/

Alpine Beer Company – www.alpinebeerco.com /Pure Hoppiness/

Shmaltz Brewing – www.shmaltz.com /Rejewvenator/

The Bruery – www.thebruery.com /Saison Rue/

Boston Beer – www.samueladams.com /Samuel Adams Boston Lager, Samuel Adams Double Bock, S.A. Irish Red/

Španělsko

Llúpols Llevats – www.llupolsillevats.com/cat07 /Glops Torrada/

Companyia Cervesera del Montseny – www.ccm.cat /+Malta/

Švédsko

Nils Oscar Brewery – www.nilsoscar.se /nils Oscar Kalasöl/

Švýcarsko

Augenbrauerei Biel – www.bier-bienne.ch /Bier Bienne/

Brauerei Locher – www.appenzellerbier.ch /Hanfblüte/

Wales

SA Brain & Company – www.sabrain.com /Brains SA/

Bryncelyn Brewery – www.bryncelynbrewery.org.uk /Buddy Marvellous/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *